БФ "СИНЕВИР" » Британець Алекс Стемп популяризує Синевир
Британець Алекс Стемп популяризує Синевир
Кількість переглядів: 81
3 Грудня 2019
Гурт “Рандеву” відзняв на Синевирі та Боржаві кліп на пісню “Гуцулка Ксеня”

21 листопада львівський музичний гурт “Рандеву” презентував кліп на свою версію пісні “Гуцулка Ксеня”. Завдяки високому рівню виконня …

Кількість переглядів: 113
4 Вересня 2019
БФ “СИНЕВИР” ПРОСИТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ІЗ СПОРУДЖЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА БОКОРАШАМ

Благодійний Фонд “СИНЕВИР” розпочинає кампанію зі збору коштів на реалізацію благодійної програми із спорудження пам’ятника історико культурного значення …

Кількість переглядів: 128
6 Серпня 2019
У кінопрокат вийшов фільм із Жаном Рено, що знімався на Синевирі

У кінопрокат вийшов фільм “Холоднокровний” (“Cold blood”) із Жаном Рено у головній ролі. Зйомки вказаного фільму проходили поблизу …

Кількість переглядів: 187
13 Січня 2019
Dominika Novotná – Ďivnaja novyna (Carpatho-Rusyn Christmas Carol)Кількість переглядів: 266
18 Травня 2018

Один раз побувавши в Закарпатській області – не забудеш її ніколи. Так вважає і мандрівник Алекс Стемп, який ще на початку двотисячних років відвідав Україну і після цього ще неодноразово повертався, досліджуючи її принади.

Місцеві люди, природа та місця вразили мандрівника одразу. Ще кілька років тому британець об’їхав Карпати на велосипеді і згодом у 2013 році написав про це книжку, яка має назву «The Ukraine Carpathians: Europe’s last great wilderness», що в перекладі означає «Українскі Карпати: остання дика місцевість Європи».

Вказану книгу британець написав із власних спостережень. Враження від подорожей Карпатами упорядкував у виданні, яке опісля надрукував у друкарні в Кембриджі власним коштом.

Популяризуючи Закарпаття, Алекс Стемп розповідає про переваги та родзинки Українських Карпат, багато фотографує, знімає відео про цікаві і гідні уваги українські туристичні цікавинки.

Задля розвитку туризму на Закарпатті мандрівник знову заговорив про Україну. Цього разу, спільно з Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва, створив англомовний відеоролик, де Алекс Стемп розповідає про озеро Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, яке розташоване в Міжгірському районі, та його околиці.