БФ "СИНЕВИР" » Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори 2015
Кількість переглядів: 688
24 Березня 2018

З метою забезпечення відкритості та прозорості виборчого процесу на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року, Благодійний Фонд “СИНЕВИР” представляє громадськості краю інформацію про кандидатів у депутати від Синевира до Міжгірської районної ради та інформацію про кандидатів у депутати від Міжгірського району до Закарпатської обласної ради.

За даними, розміщеними на сайті Центральної виборчої комісії України, представниками Благодійного Фонду “СИНЕВИР” підведено підсумки реєстрації кандидатів, які балотуються на цих виборах до районної та обласної рад.

Так, вже достовірно відомо, що до складу Міжгірської районної ради входитиме тридцять чотири депутати, троє з яких мають обрати мешканці Синевира та Заверхньої Кичери.

Депутата до Міжгірської районної ради по 28 територіальному виборчому округу обиратимуть мешканці будинків №1–564, депутата по 29 територіальному виборчому округу – мешканці будинків №565-658, №710-1264. Окремо від інших голосуватимуть мешканці будинків №659-709, №1265-1638 та жителі Заверхньої Кичери, котрі обиратумуть свого депутата по 30 територіальному виборчому округу.

Натомість на обласному рівні Міжгірщину представлятимуть лише два кандидати. Інтереси жителів Тереблянської долини в Закарпатській обласній раді відстоюватиме депутат, обраний по 19 територіальному виборчому округу.

Детальну інформацію про кожного з кандидатів можна одержати, перейшовши за наступними посиланнями.

 

Відомості про кандидатів у депутати до Міжгірської районної ради від Синевира

VO1
Вибори до районної ради
3 депутати від Синевира:
Список кандидатів ТВО № 28
Список кандидатів ТВО № 29
Список кандидатів ТВО № 30

 

Відомості про кандидатів у депутати до Закарпатської обласної ради від Міжгірщини

VO2
Вибори до обласної ради
2 депутати від Міжгірського району:
Список кандидатів ТВО № 18
Список кандидатів ТВО № 19