БФ "СИНЕВИР" » Британець Алекс Стемп популяризує Синевир
Британець Алекс Стемп популяризує Синевир
Кількість переглядів: 358
27 Листопада 2020
Запалімо свічку пам’яті! Згадаймо тих, хто загинув у муках від голоду!

Цієї суботи, 28 листопада, в Україні та у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років, який забрав мільйони …

Кількість переглядів: 415
21 Жовтня 2020
Спростування недостовірної інформації щодо пам’ятника “Бокорашам” у Синевирі

Благодійний Фонд «СИНЕВИР» з повагою ставиться до права кожної людини на свободу думки і слова, на вільне вираження …

Кількість переглядів: 677
12 Червня 2020
Через цвітіння і запилення хвойного лісу озеро Синевир вкрилося пилком

В Українських Карпатах у хвойному лісі проходить цвітіння і запилення у Голонасінних, зокрема у ялини Європейської, через що дзеркало озера Синевир …

Кількість переглядів: 576
12 Червня 2020
Реабілітаційний центр бурих ведмедів увійшов до ТОП-7 МІСЦЬ в Україні за версією СЕРГІЯ ПРИТУЛИ

Ведучий та волонтер Сергій Притула в своєму відеоблозі поділився добіркою своїх улюблених місць в Україні, які хоч і …

Кількість переглядів: 563
18 Травня 2018

Один раз побувавши в Закарпатській області – не забудеш її ніколи. Так вважає і мандрівник Алекс Стемп, який ще на початку двотисячних років відвідав Україну і після цього ще неодноразово повертався, досліджуючи її принади.

Місцеві люди, природа та місця вразили мандрівника одразу. Ще кілька років тому британець об’їхав Карпати на велосипеді і згодом у 2013 році написав про це книжку, яка має назву «The Ukraine Carpathians: Europe’s last great wilderness», що в перекладі означає «Українскі Карпати: остання дика місцевість Європи».

Вказану книгу британець написав із власних спостережень. Враження від подорожей Карпатами упорядкував у виданні, яке опісля надрукував у друкарні в Кембриджі власним коштом.

Популяризуючи Закарпаття, Алекс Стемп розповідає про переваги та родзинки Українських Карпат, багато фотографує, знімає відео про цікаві і гідні уваги українські туристичні цікавинки.

Задля розвитку туризму на Закарпатті мандрівник знову заговорив про Україну. Цього разу, спільно з Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва, створив англомовний відеоролик, де Алекс Стемп розповідає про озеро Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, яке розташоване в Міжгірському районі, та його околиці.